Четвер, 28.09.2023, 21:39
Вітаю Вас Гість | RSS

Дерева України

Оповіді про дерева

Головна » Оповіді про дерева » Цікаве про дерева » Корисне

Біоенергетика дерев


Біоенергетика деревКожен з нас із власного досвіду знає, що прогулянка по лісу після дощу заспокоює, знімає навіть сильну нервову напругу, а увечері забезпечує міцний сон. Учені дійшли висновку, що вже один вид дерев покращує загальне самопочуття.

Відношення людей і дерев дуже цікаві. Вважається, що кожен вид дерев має власний, властивий тільки йому біополе.

Але як упізнати потрібне в даний момент дерево? Як застосовувати його щедрий дар? Древні жерці Північної Європи - друїди - створили гороскоп, в основі якого лежить поняття, що люди і рослини споріднені. Згідно із затвердженням друїдів, кожна людина, як і дерево, має певні риси, достоїнства, недоліки і вимагає певних умов життя. Друїди ніде не згадували про енергетику дерев і їх вплив на людину.

Але сучасні дослідження свідчать про те, що дерева, що дають людині максимально позитивну енергію, дійсно співпадають з деревом цієї людини по гороскопу друїдів. Таким чином, кожен з нас може вибрати собі дерево. Але це не означає, що вам слід спілкуватися тільки з ним. В принципі корисне спілкування з будь-яким деревом, тільки користь від цього буде різна.

Крім того, існує і єдине дерево, до якого людина випробовує особливу спорідненість, відноситься як до давнього друга. Це може бути стара яблуня у вашому саду і красень дуб десь в лісі. Різні дерева діють на нас по-різному: підбадьорюють і заспокоюють, зціляють, дають сили, дозволяють забутися, але жодне з них не зашкодить людині.

Яблуня - перше дерево в гороскопі друїдів. Це дерево жіночої сили, жіночої сексуальності, будить в жінці чуттєву сторону натури. Якщо ви хочете випробувати прилив еротичних сил, то лягаєте спати влітку під яблунею, правда, вона більш охоче ділиться своїми силами з молодими дівчатами. Під впливом енергії яблуні дівчина може уявити собі образ ідеального відповідного їй чоловіка, а уві сні побачити судженого. Вплив яблуні дуже потрібний саме молодим, недосвідченим і невпевненим в собі дівчатам.

Але потрібно побоюватися спокус, якими вас може оточити це дерево. Для енергії яблуні не існує моральних правил, вона керується тільки закликом природи.

В'яз  - виключно чоловіче дерево, дерево істинних душевних якостей справжнього чоловіка. Саме чоловікам в повному розумінні цього слова він віддає перевагу, підтримує усі їх почини, але невдах не любить. Тільки тому, хто бореться до кінця, не розкисає, він дає сили. Іноді один хороший контакт з в'язом людині може вистачити на багато років.

У середньовіччі лицарі робили з в'яза списа не лише із-за міцності деревини. Вважалося, що в'язові списи вселяють у воїна відвагу і приносять удачу у битві.

Кипарис - також типове чоловіче дерево, впливає на сексуальну силу чоловіків, на статеву активність і не лише посилює потенцію у здорових чоловіків, але лікує слабких.

Кипарис не сприймає жіночий організм, але вносить через чоловіка гармонію і новизну в сімейні взаємовідносини. Правда, він не діє на відстані. Для повноцінної взаємодії з цим деревом людині потрібний тільки прямий контакт або знаходження у безпосередній близькості від нього. Тоді енергія кипариса наділяє чоловіка ореолом невідхильності, перед яким важко встояти.

Кипарис вимагає негайного задоволення виниклого бажання, він охоче сприяє в цьому тим, хто звертається до нього по допомогу.

Тополя - абсолютно байдуже до людини дерево. Його особливість полягає в тому, що він, як губка, вбирає усе негативне з довкілля. Тому в містах тополя грає роль санітара, покращує екологію.

Сосна - дерево спокою і висоти духу. Якщо у вашому житті настав важливий момент, вирішується ваша доля і необхідно в спокійній обстановці відповісти собі на низку серйозних запитань, без спілкування з сосною не обійтися. Аура цього дерева дуже сильна, вона допоможе людині, що звернулася до нього, піднятися на небувалу висоту духовного осяяння, творчого зльоту. При прямому контакті сила сосни понесе роздратування і досаду, які щодня накопичуються у вашій душі.

Енергія сосни допоможе вам позбавитися від нервових розладів, стресу. Жоден невроз не встоїть під її впливом.

Сосна - милосердне дерево. До нього необхідно звертатися з відкритою душею. Сосна здатна очистити ауру людини від сторонньої дії, частково зняти псування.

Верба - дерево жіночої магії. Вона пов'язана з Місяцем, усіма обрядами, присвяченими землі і воді, які виконують жінки. Енергетику верби не можна назвати доброю, їй байдужі проблеми добра і зла, вона служить тільки природі, підкоряючись законам рівноваги і справедливості. Енергія верби дає дивовижну силу жінкам, здатним приворожити, відвернути, навести на кривдника псую, зіпсувати йому долю. Верба надзвичайно чутлива, вона може не захотіти спілкуватися з вами.

Ліщина - дуже впливове дерево з сильним характером, одна з основних його якостей - справедливість. Його енергія допоможе обернути ваш розум до об'єктивного розгляду ситуації з різних сторін. Поняття справедливості у нього відноситься не лише до сфери людських взаємовідносин. Для ліщини не існує не вартих уваги випадків, навіть найменша несправедливість має бути усунена.

Горобина - за типом впливу споріднена яблуні, але протегує зрілішим жінкам. Самий кращий союзник для жінок, які знаходять істинну насолоду у фізичній стороні любові. Прямий контакт з горобиною здатний розбудити сексуальність, що дрімає в жінці. Для горобини улюблений жіночий вік близько 40 років. Таким жінкам вона дарує в любові особливо теплу осінь, повну сил.

Клен - дерево, яке допомагає набути душевної рівноваги людям усіх типів, несе заспокоєння, упевненість в собі. Це дерево внутрішньої сили і урівноваженості. Воно не образливе; переймає на себе усі емоційні вибухи, звільняє від киплячих пристрастей.

Каштан - йдеться про жіночий каштан. Прямий контакт з цим деревом рівносильний спілкуванню з бурхливою гірською річкою. Чистий і сильний потік його енергії змиє ваше погіршення здоров'я, але енергетичного підживлення від нього не чекайте. Каштан зайнятий собою. Він егоїст.

Ясен - дерево світової осі, символізує божественну природу людства. Він допомагає зрозуміти наше призначення, іноді його енергія будить здатність до ясновидіння, дозволяє дізнатися майбутнє, але допомагає тільки тим, хто щирий у своєму бажанні пізнання. І навіть за цих умов необхідно добре подумати, перш ніж звертатися за допомогою до ясена, адже за можливість заглянути в майбутнє доведеться заплатити. Платою можуть виявитися втрата душевних сил, величезна фізична втома, почуття спустошеності.

Після плідної роботи з ясеном потрібний тривалий повноцінний відпочинок.

Дуб - це могутнє дерево, символ величезної життєвої сили, довголіття. Друїди вважали його священним. Дуб є енергетичним донором. При прямому контакті з ним людина отримує максимально можливу кількість життєвої енергії.

Не слідує, проте, забувати, що це сильне, але суворе дерево. Його аура дуже потужна, вона добре сприймає тільки здорових людей. Людині тяжкохворому і такому, що страждає хронічними захворюваннями краще не спілкуватися з цим деревом.

Спілкування з дубом заряджає людину активуючою енергією, заспокоює душу. Давно помічено, що прогулянки по діброві нормалізують кров'яний тиск, благотворно позначаються на роботі серця і нервової системи.

Дуб завжди віддає перевагу воїнам, борцям, сильним і здоровим людям. Він лікує рани, отримані у бою, лікує душі воїнів, ділиться частинкою свого довголіття. Ветеранам, що були воїнам, літнім людям контакт з ним приносить велику користь.

Береза - улюблене дерево нашого народу, дерево незвичайної доброти. Її ще називають деревом життя. Береза ніжна і жаліслива, має дуже м'який, ласкавий і в той же час сильний вплив. В протилежність дубу до берези варто звертатися хворим, ослабленим, видужуючим людям. Вона полегшить страждання, допоможе повернути втрачені сили, легше перенести хворобу, прискорить процес одужання.

Спілкування з березою корисно людям із засмученими нервами, що знаходяться в стані депресії. Це дерево знімає втому, нейтралізує негативні наслідки повсякденних стресів, сприяє відновленню душевної гармонії. Береза, що росте поряд з будинком, відганяє страхітливі сни. Дія цього дерева тривала. Краще не приходити до нього, а жити поруч, тоді воно зможе зцілити вас. Березі завжди приписувалася здатність відганяти злих духів.

На додаток розглянемо декілька дерев, що не увійшли до гороскопу друїдів, які ростуть в нашій смузі і грають в нашому житті чималу роль.

Акація - дерево, що зароджує життя. Саме у акації просять про народження дитини, але спілкуватися з нею подружжю необхідно удвох. Вплив акації сприяє родючості, будить інстинкт продовження роду в рівній мірі як у чоловіків, так і у жінок.

Осика - дерево, що поглинає негативну енергію. Ця властивість осики раніше вважалася магічною. Усім відомий найкращий спосіб боротьби з перевертнями і вампірами - осиковий кол. За старих часів вважалося, що осика відганяє злих духів, тому її висаджували біля житла. У осиковому гаї можна знайти притулок від переслідування енергетичного вампіра, якоюсь мірою полегшити наслідки псування і пристріту.

Прямий контакт з осикою очистить вашу ауру від шкідливих впливів. Таку якість має не лише живе дерево, але і вироби з нього.

Спілкування з осикою допомагає при знервованих станах, нав'язливих думках, безпричинному страху, але за однієї неодмінної умови - віри в живильні сили рослин.

Шипшина стимулює прояви ніжних почуттів, відповідає за емоційну сторону любові, підтримує в людях ніжність, пристрасть, душевну гармонію. Якщо ви зірвете квітучу гілку шипшини і подаруєте коханій людині, а вона залишить його байдужим - значить, його почуття не так глибокі і сильні, як вам здавалося. У квітках і плодах зосереджена добра магія шипшини.

Черемха - ніжне дерево, дружньо налагоджене до молодості, лікує душевні розчарування молодих, допомагає проявляти ніжну прихильність, юну пристрасть, але не допускає нічого низинного. Якщо у вас говорить не душа, а тіло, черемха не принесе вам користі.

Навіть якщо ви вже немолоді, втомилися від негараздів долі, приходьте до черемхи. Її аура допоможе вам знову полюбити людей, життя.

Вільха - дерево, що протегує сім'ї; чим більше в сім'ї дітей і онуків, тим сильніше вільха підтримує її членів. Вона зміцнює родинні зв'язки, об'єднує усіх членів сім'ї, їй властиво сполучати людей в рід.

Якщо ви прийдете до вільхи з проблемами споріднених взаємовідносин, вона охоче допоможе вам знайти рішення. Це дерево для жінок - хранительок вогнища, дерево великого будинку. Вільха допоможе вам прив'язати чоловіка до будинку.

Ялівець - кущі, що мають сильну очищаючу властивість. Сила його в основному спрямована не на людей, а на те, що оточує їх предмети. Якщо спалити в квартирі його хвою, можна позбавитися від несприятливих дій.

Людині ялівець може допомогти зняти пристріт або псування, позбавитися від дії привороту.

Модрина - заспокійливе дерево. Якщо людину не залишають страхи, сумніви, безпричинне занепокоєння, контакт з модриною принесе йому велике полегшення. Вона зціляє важкі нервові розлади, особливо супроводжувані нападами меланхолії, депресії. Її вплив допомагає побачити кращі сторони життя.

Ялина пропонує свою енергетичну підтримку круглий рік. Вона не несе в собі особливо сильних властивостей, але енергія її постійно доступна тим, хто відчуває в собі взимку недолік сил. Вона дасть вам енергії не більше, ніж необхідно.

Ялина допомагає контролювати емоції, налаштовує на філософський лад. Запах спаленої висушеної хвої - прекрасний засіб для очищення житла від шкідливих впливів.

Мало кому сьогодні відомо, які унікальні лікувальні властивості мають звичайні ялинові шишки. Чим більше буде їх у вашому будинку, тим здоровіше і чистіше стане повітря, яким ви дихаєте. Добре заготовити їх на зиму, причому не зриваючи з дерев, а підбираючи із землі. Потримавши ялинову шишку між долонями буквально декілька хвилин, ви швидко позбавитеся від негативної енергії, що накопичилася в організмі.

Після лазні їх надзвичайно корисно прикладати до забитих або хворих місць на тілі - вони витягають біль, загоюють поверхневі рани. Якщо ж висадити ялиночки усіма периметру дачної ділянки, то вони виконуватимуть роль захисного пояса, перешкоджаючи проникненню на вашу територію негативних зарядів, які несуть недобрі погляди сусідів або просто випадкових перехожих.

Правила відновлення біоенергетики за допомогою дерев відомі давно. Виберіть найбільш могутнє, гіллясте дерево з пружним блискучим листям, відійдіть чимдалі і обійдіть навколо нього (у енергетично активного дерева зазвичай немає сусідів на відстані не менше 6 м). Відчуйте симпатію і доброзичливість до цього дерева. Потім починайте наближатися до нього.

Якщо на відстані 1,5 м ви підноситимете до дерева долоня і вже з відстані близько 1 м відчуєте на долоні підвищену щільність, тепло, колення - значить, це дерево-донор, що має великий запас енергетики.

1. Встаньте лицем або спиною до дерева на відстані 60 см і подумки звернетеся до нього з проханням допомогти поповнити запаси біоенергетики і підвищити енергетичний потенціал. Якщо ви робите це з чистими думками, то прийде позитивна відповідь.

2. Розслабтеся і уявіть собі, як зверху вниз по тілу повільно проходить тепла хвиля. Закрийте очі, перевірте, чи усі частини тіла розслаблені. Якщо ні, то знову на видиху направте в ці місця теплу хвилю.

3. Після розслаблення тіла робиться вдих біоенергетики за допомогою ритмічного руху за схемою вдих - затримка дихання - видих. Вдих може дорівнювати 4-8 секундам, затримка дихання - близько 4 секунд, видих дорівнює вдиху. Під час вдиху необхідно представити і відчути, як біоенергетика дерева-донора піднімається по ваших руках і ногах у напрямку до сонячного сплетення.

Відчуйте корені дерева, рух соків з-під землі вгору, розтікання їх по листю крони.

4. Розмова з деревом повинна займати не більше 3 хвилин. Подібний контакт понад вказаний час можуть привести до несподіваних скачків тиску крові.

5. Спілкуватися з деревами треба не пізніше ніж за 2-3 години до відходу до сну, інакше може порушитися сон.

Позитивну біоенергетику мають (в порядку черговості) дуб, хвойні, особливо сосна, акація, клен, береза, горобина. До дерев-споживачів (з негативною біоенергетикою) відносяться осика, каштан, тополя, верба, ялина, в'яз, черемха і інші швидкорослі дерева. Щонайпотужнішим джерелом біоенергетики навесні є плодові дерева в цвіту. Взимку запаси біоенергетики у дерев-донорів знижуються, але повністю не зникають.

Разом із цим читають:
Категорія: Корисне | Додав: Netochka (12.12.2011)
Переглядів: 12623 | Теги: береза, дуб, Черемха, дерева, Біоенергетика дерев, Шипшина, Клен | Рейтинг: 0.0/0
Меню сайту
Форма входу
Категорії розділу
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0